Yılın Ormancılarına teşekkür belgesi

Yılın Ormancılarına teşekkür belgesi


Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 2020 yılının En’leri belirlendi ve Teşekkür Belgeleri takdim edildi.
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde görev yapan ve 2020 yılında sorumluluk alanlarına giren faaliyetlerde en çok program gerçekleşmesini sağlayan Orman İşletme Müdürü ve Orman İşletme Şeflerine; Bölge Müdürü Hasan Keskin tarafından Teşekkür Belgeleri düzenlenen tören ile takdim edildi.
Bölge Müdürü Hasan Keskin, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde yapılan törende şunları söyledi. “ Yarınlara yeşil bir dünya bırakmak ve ormanlarımızı en sağlıklı şekilde gelecek nesillere taşımak noktasında özverili çalışmalarınızdan dolayı öncelikle hepinize teşekkür ediyorum. Üstün gayretleriniz bizler için kıymetli. Bugün burada 2020 yılında en çok program gerçekleşmesi sağlayan İşletme Müdürü ve Orman İşletme Şeflerimize faaliyetlerinde üstün gayret göstermelerinden dolayı Teşekkür Belgesi takdim edeceğiz. Belirlenen hedeflere ne kadar yaklaşıldığı, tasarlanan projelerin kaçının hayata geçtiğinin analiz edilmesi ile aldığımız sonuçlar, bu değerlendirmeyi yapmamızı sağladı. Performansınız ve emeklerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.”
Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin’in konuşmalarının ardından; Altıntaş, Domaniç, Emet,Gediz, Kütahya, Simav ve Tavşanlı Orman İşletme Müdürlüklerinde görevli personele Teşekkür Belgeleri takdim edildi.
Törene; Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bölge Müdür Yardımcıları Mustafa Arpacı ve Halil Karademir, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Mükremin Uçarcı, Ağaçlandırma ve Silvikültür Şube Müdürü İlhan Mert, Personel Şube Müdürü Mehmet Ali Demirtaş, Mali İşler Şube Müdür Erkan Gülmez ve BTİ Şube Müdürü Fethi Şentürk katıldı.