PROTOKOLDEN BELEDİYE KÜTAHYASPOR’A MORAL ZİYARETİ

PROTOKOLDEN BELEDİYE KÜTAHYASPOR’A MORAL ZİYARETİ


Kahta 02 Spor karşılaşması öncesinde  Vali Ali Çelik ve Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ile beraberinde il protokolüyle birlikte Belediye Kütahyaspor idmanını ziyaret ederek, futbolculara moral verdiler.
13 Kasım Cumartesi günü deplasmanda Kahta 02 Spor ile karşılaşacak olan Belediye Kütahyaspor’da hazırlıklar devam ediyor. Halil Akkaş Stadyumunda teknik direktör Ahmet Yavuz yönetiminde Kahta maçı taktik çalışmalarını sürdüren Belediye Kütahyaspor idmanını, Vali Ali Çelik, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Emniyet Müdürü Necmettin Koç, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Murat Kırbaç, İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş ziyaret ederek, futbolculara baklava ikramında bulundu.
Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
Kahta Maçı öncesinde futbolculara moral vermek ve destek olmak için yapılan ziyarette Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Erdoğan Çolak Vali Ali Çelik’e Belediye Kütahyaspor imzalı futbol topu hediye etti. Kahta maçında futbolculara başarılar dileyen protokol mensupları, alınacak üç puan ile takımın çıkışının devam edeceği vurgusu yapıldı.
Bir 16 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir