Özel İdare filosu yeni araç ve iş makinalarıyla daha da güçlendi

Özel İdare filosu yeni araç ve iş makinalarıyla daha da güçlendi


Kütahya İl Özel İdaresi, yeni alınan araç ve iş makinelerini Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman’ın katıldığı törenle hizmete sundu.

Kütahya İl Özel İdaresinin araç filosuna 6 yeni araç eklendi. 3 milyon 824 bin 456 TL’ye mal olan kovalı – paletli eksvatör, kovalı yükleyici, toprak silindiri, asfalt silindiri, alüminyum akaryakıt tankeri, kamyon önü hidrolik yol süpürgesi düzenlenen törenle hizmete girdi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

İl Özel İdaresinde düzenlenen törene; Vali Dr. Ömer Toraman, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, İl Genel Meclisi Üyeleri, STK Temsilcileri ile birim müdürleri katıldı.

“ZAMAN VE MALİYETTEN TASARRUF EDECEĞİZ”

Araç ve iş makinelerinin her yıl ihtiyaca göre yenilendiğini belirten İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, yeni alınan araç ve iş makineleriyle hizmet kalitesinin artırılarak zaman ve maliyetten tasarruf edileceğini söyledi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, gökyüzü ve açık hava

“SAYIN VALİMİZİN DESTEKLERİYLE HEDEFLERİMİZİ BAŞARIYLA TAMAMLADIK”

Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman’a hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Yılmaz, “Sayın Valimizin destekleriyle iyi bir çalışma dönemi yaşadık. Her alanda önümüzü açtınız, destek verdiniz. Vermiş olduğunuz desteklerle hedeflerimizi başarıyla tamamladık” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava

“İL ÖZEL İDARESİ GENÇ BİR ARAÇ PARKINA SAHİP”

Vali Dr. Ömer Toraman, yenilenen araç ve iş makineleriyle vatandaşa gidecek hizmetin kalite standardının artacağını söyledi. Hizmetin aksamaması için araç ve iş makinelerinin belli aralıklarla yenilenmesi gerektiğine dikkat çeken Vali Toraman, Kütahya İl Özel İdaresinin genç bir araç parkına sahip olduğunu kaydetti.

“TÜRKİYE’DE ÖRNEK BİR ÖZEL İDARE”

Kütahya İl Özel İdaresinin çalışma anlayışı, tecrübesi ve hizmet kalitesiyle Türkiye’de örnek gösterilecek bir kurum olduğuna değinen Vali Toraman, “Kütahya İl Özel İdaresi kurumsallaşmış bir yapılanmaya sahip. Geçmişten bu yana emanet edilen bütçeyle güzel işler ve güzel hizmetler üretildi. Altyapı çalışmalarından eğitime, kültürden spora, şehrin tanıtımına dek birçok alanda Kütahya’ya önemli katkılar sağlandı. Gayemiz; vatandaşa hizmet etmek, onları memnun etmekti. İnşallah başarabilmişizdir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.