MHP İl Başkanı Yıldırım : Cumhur İttifakını ahenge dönüştürelimMHP Milletvekili Ahmet Erbaş, MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım ve Merkez İlçe Başkanı İsmail Küçük ile Kadın Kolları Başkanı Hülya Öztürk, Ak Parti Kütahya İl Başkanlığına atanan Sebahattin Ceyhun'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretin hemen öncesinde partisinin 2019 yılı değerlendirme toplantısında konuşan MHP il Başkanı Ferhan Yıldırım Cumhur İttifakı vurgusu yaptı. Partili Belediye Başkanları ve parti yöneticilerine seslenen Ferhan Yıldırım, Kütahya'nın Cumhur İttifakı'nın en güzel şekilde temsil edildiği illerden biri olduğunu söyledi.

Ferhan Yıldırım "MHP Milletvekili ve Ak Parti Vekilleri TBMM'de ilimizi güçlü bir şekilde temsil ediyor, Merkez ilçede Belediye yönetimi MHP'de, İl Genel Meclisinde ise çoğunluk Ak Parti'nin. Son iki seçimde ortaya çıkan tablo Kütahya'da Cumhur İttifakının gücünü göstermektedir. Bizim bu birlikteliği ahenge dönüştürmemiz lazım. " dedi. 

Tüm siyasi parti ve STK'lara da çağrıda bulunan MHP İl Başkanı Yıldırım "2020 yılını Kütahya'nın yılı ilan edelim ve hep birlikte ilimizin en büyük sorunu olan işssizliğe çözüm bulalım. " ifadelerini kullandı. 

( MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım'ın açıklamalarını habera ait fotoğrafa tıklayıp izleyebilirsiniz )