MHP ANLATMA ve AYDINLATMA KÜTAHYA BULUŞMASI  BU CUMA BAŞLIYOR

MHP ANLATMA ve AYDINLATMA KÜTAHYA BULUŞMASI  BU CUMA BAŞLIYOR


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından organize edilen ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ etkinliğinin KÜTAHYA Buluşması Cuma günü başlıyor. 
Kütahya merkez ve ilçelerinde yapılacak olan programlara TBMM idare amiri, MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, İç İşleri Komisyonu Başkan Vekili, MHP MYK Üyesi Gaziantep Milletvekili Sermet Atay katılacak.

“ADIM ADIM 2023, İLÇE İLÇE ANLATMA ve AYDINLATMA KÜTAHYA BULUŞMASI” hakkında bilgiler veren MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç ; “MHP Ankara Milletvekilimiz Erkan Haberal, MHP Kütahya Milletvekilimiz Ahmet Erbaş ve MHP Gaziantep Milletvekilimiz Sermet Atay’ın katılımı ile Kütahya merkez ve ilçelerimizde vatandaşlarımız ile bir araya geleceğiz. İlk programımız 24 Haziran Cuma günü saat 20:00’de Bengisu sosyal tesislerinde yapılacaktır. 
25 Haziran Cumartesi günü saat 12:00’de Altıntaş ilçemizde, Altıntaş ve Dumlupınarlı vatandaşlarımız ile, saat 14:00’te Aslanapa ilçemizde Aslanapa ve Çavdarhisarlı hemşerilerimiz ile, saat 17:00’de Gediz ilçemizde Gediz ve Şaphane’li vatandaşlarımız ile saat 19:00’da da Simav ilçemizde Simav ve Pazarlarlı vatandaşlarımız ile buluşacağız.
Etkinliğin son gününde ise 26 Haziran Pazar günü saat 13:00’te Hisarcık ilçemizde Hisarcık ve Emet’li vatandaşlarımız ile saat 16:00’da Domaniç ilçemizde Domaniç halkımız ile, saat 18:30’da da Tavşanlı ilçemizde Tavşanlılı vatandaşlarımız ile bir araya geleceğiz. 
Tüm Kütahyalı halkımızı “ADIM ADIM 2023, İLÇE İLÇE ANLATMA ve AYDINLATMA KÜTAHYA BULUŞMASI” etkinliğimize bekliyoruz.”dedi.