KÜTBO ÜYELERİNE DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ VERİLDİ

KÜTBO ÜYELERİNE DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ VERİLDİ


Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) “Dijital Dönüşüm İçin KÜTBO” projesi kapsamında Borsa üyelerine Finansal Okuryazarlık, Dijital Dönüşüm E-Ticaret konularında eğitim verildi.
KÜTBO tarafından Zafer Kalkınma Ajansı’na sunulan ve 2021 yılı teknik destek programı kapsamında uygulanan proje dahilindeki eğitim 17.01.2022 tarihinde gerçekleştirildi. Öğr. Gör. Mehmet Akif Çakırer’in vermiş olduğu 6 saatlik eğitimde, Finansal okuryazarlık ve KOBİ’ler için önemi, E-ticaret süreçleri, e-ticaret yazılımları, pazarlama ve uygulamaları, e-dönüşüm, e-fatura, e-müstahsil ve yasal mevzuatları hakkında Borsa üyelerine bilgiler verildi. Soru ve cevapların ardından eğitime katılım sağlayan Borsa üyelerine Öğr. Gör. Mehmet Akif Çakırer ve KÜTBO Genel Sekreter Yasemin Yol tarafından katılım belgeleri takdim edildi.

Yapılan eğitimin ardından Dijital Dönüşüm konularında proje dahilinde 18-31 Ocak 2022 tarihlerinde Borsa üye işyerlerine ziyaret edilerek birebir olarak danışmanlık hizmeti verileceği belirtildi. İş yaşamına ve Üye gelişimine katkı sağlaması hedeflenen eğitimden ve alınacak danışmanlık hizmetlerinden duydukları memnuniyeti belirten Borsa üyeleri, Borsa yöneticilerine teşekkür etti.