Kütahya'nın çocukları Kütahya için gol atacak

Kütahya'nın çocukları Kütahya için gol atacak


Kütahya Belediyespor, Kütahyalı futbolcular 18 yaşındaki Hüseyin Akgönül ve yine 18 yaşındaki Hakan Şimşek ile her konuda anlaşma sağlanarak 3 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.

HÜSEYİN AKGÖNÜL

Forvet oyuncusu 2002 Kütahya doğumlu Hüseyin Akgönül

futbol hayatına 2013 yılında Uluoymak 1 Eylülspor'da başladıktan sonra TKİ Tavşanlı Linyitspor'a transfer oldu. 2016 yılında kulübümüze geldi ve 4 yıl alt yapıdaki takımlarımızda görev aldı.

HAKAN ŞİMŞEK

Orta saha oyuncusu 2002 Kütahya doğumlu Hakan Şimşek futbol hayatına 2012 yılında Büyük Sakaspor'da başladı ardından Altınordu'ya transfer oldu. Geçtiğimiz sezonu Büyükşehir Belediye Erzurumspor'da geçirdi.

ALT YAPIDAN GELDİLER

Belediye Kütahyaspor Kulübünde profesyonel olan gençlerin gelişiminde ve A takıma kazandırılmasında büyük emekleri bulunan Belediye Kütahyaspor Alt Yapı Koordinatörü Ayhan Yaman ve Alt Yapı Antrenörü Selim Açıkbaş, alt yapıdan A takıma futbolcu yetiştirmeye devam edeceklerini belirterek her iki futbolcunun da Belediye Kütahyaspor'a katkı sağlayıp başarılı olacağına inandıklarını belirttiler.

Belediye Kütahyaspor’da profesyonel olmaktan gurur duyduklarını belirten gençler ise " Transferde emeği geçenlere teşekkür ederiz. Bize inananları ve güvenenleri mahcup etmeden şehrimizin takımının başarısı için var gücümüzle çalışacağız. ” dediler.