KÜTAHYALI GÜREŞÇİLER MİLLİ TAKIM SEÇMESİNDE

KÜTAHYALI GÜREŞÇİLER MİLLİ TAKIM SEÇMESİNDE


Kütahya Belediyespor güreş takımı Antalya’ya milli takım seçmelerine gitmeden önce Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret ettiler.

Kütahya Belediyespor güreş takımı 9 sporcusu ile birlikte Antalya’da yapılacak olan milli takım seçmelerine gidiyor. Antalya yolculuğu öncesinde Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret eden sporcular Kütahya’yı ve Kütahya Belediyesini en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade ettiler. Güreş antrenörü İbrahim Keser; “2008 yılında Kütahya’ya geldim. DPÜ BESYO’dan mezunum. 12 senedir Kütahya’yım. Kütahya’dan geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek için elimizden geldiğince gayret ediyoruz” dedi.

Bir bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve ofis görseli olabilir

Belediye Başkanı Işık ise; “ Kütahya Belediyespor’umuzun güreş takımını misafir ettik. Kendileri Antalya’da yapılacak olan milli takım seçmeleri için yola çıkacaklar. Hepsine başarılar diliyorum. Orada sadece kendinizi veya ailenizi değil, Kütahya’ya olan sorumluluğunuzu hissederek yarışın. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bir ferdi, sporcusu olarak ülkemize kazandıracağınız başarıları da dikkate alarak mücadelenizi centilmence yapın. Hocamıza ve tüm ekibimize Kütahya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde çalışanlarımız ve ilgili başkan yardımcılarımıza teşekkür ediyorum. Belediyemiz arkanızda, Kütahya’mız arkanızda” dedi.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir