Kütahya Orman Bölge Müdürü değişti

Kütahya Orman Bölge Müdürü değişti


Kütahya Orman Bölge Müdürü Kemal Kayıran, Balıkesir Bölge Müdürlüğü'ne, Balıkesir Orman Bölge Müdürü Birol Dündar da Kütahya Bölge Müdürlüğü'ne atandı. 
Bölge Müdürü Kemal Kayıran'ın Balıkesir Bölge Müdürü olarak tayininin çıkması nedeniyle Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda veda toplantısı düzenleyerek, idari kadro ile bir araya geldi.
Veda toplantısı Bölge Müdürü Kemal Kayıran Başkanlığında, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İşletme Müdürlerinin katılımı ile gerçekleşti.
Bir 12 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'T.C. KÜTAHYA ORMAN BÃLGE MÜDÜRLÜĞÜ' görseli olabilir
Toplantıda bir konuşma yapan Bölge Müdürü Kayıran kısa bir süre görev yaptığı Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünden güzel duygularla ayrıldığını belirterek “ Çalışma arkadaşlarım olarak sizlerle iyi bir ekip oluşturduğumuza inanıyorum. Görev her yerde devam ediyor, önemli olan iyilik ve güzelliklerle anılmak, başarı için gayret sarf etmek ve kaliteli çalışmalarda birbirimize her daim destek olmak. Bütün personelime çalıştığımız süre içinde gayretleri için teşekkür ediyor, haklarını helal etmelerini istiyorum. Her zaman kapımız sizlere açık olacak. Başarı ve güzellikler sizlerle olsun.” şeklinde konuştu.
Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise görseli olabilir
Toplantı sonunda Bölge Müdürlüğü personeli ile de vedalaşan Bölge Müdürü Kemal Kayıran; çekilen hatıra fotoğrafının ardından Kütahya’dan ayrıldı.