Kick Bokscular, Madalya Peşinde

Kick Bokscular, Madalya PeşindeTürkiye Kick Boks Federasyonunun 2020 yılı faaliyet programında yer alan, Antalya Konyaaltında bir otelde düzenlenecek olan 11 Ocak'ta başlayacak olan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasına ilimizden 10 sporcu, Antrenör ve İdareci olarak Ahmet ARABACI ve Federasyon tarafından görevlendirilen Milli Hakem Fatma ÇAKIR turnuvaya iştirak edecektir. 
Milli Takım belirleme kriterlerinden olan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasına; Kütahya Merkez'den Didem ERSEZEN Büyük Bayanlar Full Contact 65 Kg'da, Ahmet İlhan DÖNMEZ Genç Erkekler Low Kick 63,5 Kg'da, Hamza Furkan DEMİRCİ Genç Erkekler Kick Light 57 kg'da, Enes Taha GENAR Genç Erkekler Kick Light 69 kg'da, Ali CANAN Genç Erkekler Kick Light 74 kg'da, Elif AKSAN Genç Bayanlar Kick Light 60 kg'da; Tavşanlı'dan Nazmi BAYINDIR Genç Erkekler Full Contact 67 Kg'da, Fatma DUYSAK Genç Bayanlar Low Kick 70 kg'da, Ferdi ÜZÜLMEZ Büyük Erkekler Low Kick 60 Kg'da, Mert ELİTOK Büyük Erkekler Low Kick +91 Kg'da katılacaktır. 
Organizasyonla ilgili açıklamaya yapan İl Temsilcisi Ahmet ARABACI: "Antalya'da yapılacak Turnuva sporcuların Milli Takıma seçilmeleri için gerekli kriterlerden biri olup, milli takım seçmelerinde önemli rol oynayacaktır. 10 sporcumuzla yine madalya toplamak için gidiyoruz. Bundan önce olduğu gibi inşallah yine şehrimize madalyalarla döneceğiz ve şehrimizi bu turnuvada en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi.