Kent Konseyi Başkanı Ali Kaya görevinden istifa etti

Kent Konseyi Başkanı Ali Kaya görevinden istifa etti


Kütahya Kent Konseyi Başkanı Ali Kaya görevinden istifa ettiğini açıkladı. Kamuoyuna duyuru şeklinde açıklama yapan Ali Kaya şu ifadeleri kullandı ;
"Sevgi yansıtır ışığı
Doğayı, insanı,toprağı verir bizlere,
Bizim güzelliklerimizi
Gösterir sizlere,
Bir gün bu ışık sönecek.
Bütün dertler bitecek.
Ama insan sevgisinin ışığı sönmeyecek."
25.06.2019 tarihinden 15.09.2021 tarihine kadar yürütmekte olduğum Kütahya Belediyesi Kent Konseyi Başkanlığından ve 14.01.2020 tarihinden 15.09.2021 tarihine kadar uhdemde olan Kütahya Belediyesi Özel Güvenlik ve Personel AŞ. Yönetim Kurulu üyeliğinden gördüğüm lüzum üzerine ayrılıyorum.
Görevde olduğum süreler içinde bizlere vermiş olduğu destek yardımlardan dolayı Belediye Başkanımız Prof.Dr. Sayın Alim IŞIK Bey'i Başkan Yardımcısı Saih ÖZDEN Bey'e ve diğer başkan yardımcısı arkadaşlara ve daire müdürlerine teşekkür ederim.
Ziyaretlerimiz esnasında yakın ilgilerini gördüğümüz ve düşüncelerimizi paylaştığımız Valimiz Sayın Ali ÇELİK Bey'e, Rektörlerimiz Prof.Dr. Sayın Kazım UYSAL ve Prof.Dr. Vural KAVUNCU Beylere, emniyet müdürümüz ve daire müdürlerine, sivil toplum Örgütlerinin başkan ve üyelerine, mahalle muhtarlarımızın
başkanına ve muhtarlarımıza teşekkürlerimi
sunuyorum.
Şirketlerimizdeki yönetim kurulları başkan ve üyelerine, çalışan idareci ve personele de teşekkür ederim.
Ayrıca Kütahya Belediyesi Kent Konseyi' nde çalışma ortamında birlikte olmaktan dostluklarımızın da pekiştiği gönüllü Kütahya sevdalısı, fedakar, çalışkan Kütahya deyince koşup gelen, faaliyetleri ile ,düşünceler ile, projeleri ile katkı içinde bulunan yürütme kurulu, meclis ve çalışma gurubundaki tüm arkadaşlarımız ve kardeşlerimize gönül dolusu teşekkür ediyorum. Sizlere gönülden başarılı çalışmalar diliyorum.
Her türlü güzel hizmetlere layık olan hemşehrierimize teşekkür ediyorum.
Selam ve saygılar.
Ali KAYA