İktisadi Araştırma Vakfından DPÜ Akademisyenlerine ödül

İktisadi Araştırma Vakfından DPÜ Akademisyenlerine ödül


DPÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Hüseyin Önder ve Kütahya Sosyal Bilimler MYO öğretim üyesi Doç. Dr. Şerife Önder, hazırladıkları Sürdürülebilir Kalkınmanın Gerçekleştirilmesinde Alternatif Bir Yaklaşım Olarak Döngüsel Ekonomi başlıklı çalışmalarıyla İAV tarafından verilen Prof. Dr. M. Orhan Dikmen Araştırma Ödülü’ne layık bulundu.

İAV tarafından Prof. Dr. M. Orhan Dikmen anısına bu yıl 10.'su düzenlenen yarışmanın bu yıl Borsa İstanbul’da gerçekleştirilen ödül töreninde Prof. Dr. M. Orhan Dikmen Araştırma Ödülü’ne ‘Sürdürülebilir Kalkınmanın Gerçekleştirilmesinde Alternatif Bir Yaklaşım Olarak Döngüsel Ekonomi: Panel Veri Yöntemi İle Bir Analiz’ başlıklı çalışmayı hazırlayan DPÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğretim üyelerinden Doç. Dr. Hüseyin Önder ve DPÜ Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Programı öğretim üyelerinden Doç. Dr. Şerife Önder layık bulunduğu açıklandı.

Doç. Dr. Hüseyin Önder ve Doç. Dr. Şerife Önder ödüllerini Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Akben’in elinden aldı.

REKTÖRDEN ÖĞRETİM ÜYELERİNE TEBRİK

DPÜ Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal İktisadi Araştırmalar Vakfının yarışmasından ödül alan Doç. Dr. Hüseyin Önder ve Doç. Dr. Şerife Önder’i makamında kabul etti.

Prof. Dr. Kâzım Uysal öğretim üyelerinii kazandıkları ödül nedeniyle tebrik etti ve üniversitemizin tanınırlığına olan katkısına vurgu yaparak öğretim üyelerine başarılarının devamını diledi.