HEDEFİMİZE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ. 

HEDEFİMİZE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ. 


Belediye Kütahyaspor'un en büyük emekçisi Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim Işık, şampiyonluk hedefinden zerre şüphe duymadan hedefe kitlendiklerini belirtti. 

Çengelköy maçında, Belediye Kütahyaspor'u yalnız bırakmayıp maçı Alemdağ Stadı'ndan takip eden Başkan Işık "Zor bir maçtı, rakibimiz Çengelköy alt sıralardan kurtulma mücadelesi veriyor. Sahadaki karlar, maçtan bir gün önce temizlendi, futbolcularımızın alışkın olmadığı bir zemin olmasına rağmen iyi mücadele ettik. Sahadan galibiyetle ayrılarak iddiamızı sürdürdük. Futbolcularımızı, teknik heyetimizi ve yönetim kurulumuzu almış olduğumuz bu haklı galibiyetten ötürü tebrik ederim. Rakibimizde elinden gelen tüm gayreti gösterdi, kazanan biz olduk, Çengelköyü tebrik eder, bundan sonraki maçlarında  başarılar dilerim." dedi. 

SERİMİZİ DEVAM ETTİRECEĞİZ 

Belediye Kütahyaspor'un, Kasım ayında Tepecikspor'u 2-1 mağlup ederek başlayan yenilmeme serisine dikkat çeken Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim Işık, son 11 maçta 9 galibiyet ve 2 beraberlik aldıklarını ifade ederek" Perşembe günü sahamızda şampiyonluğun iddialı ekiplerinden ve en güçlü rakiplerimizden Nazillispor'u konuk edeceğiz. Bu maça da en iyi şekilde hazırlanıp galibiyet serimizi devam ettirmek istiyoruz. Hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz, şampiyonluk hedefimizden zerre şüphe duymadan sezon sonu Kütahyalı hemşehrilerimize bir kupa daha armağan edeceğiz" dedi.