Hasan Okçu yenilikçi projelerle geliyor

Hasan Okçu yenilikçi projelerle geliyor


Temmuz ayında yapılacak Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçimlerinde Genel Başkanlığa aday olan Kütahya Çamlıcaspor Başkanı Hasan Okçu, seçim öncesi ziyaretlerine start verdi. İlk olarak Aslanapaspor Başkanı Behçet Kemal Türkkan’ı ziyaret eden Okçu, günün ikinci ziyaretini ise 1977 Vefaspor Başkanı Nevzat Dönmez’i ziyaret etti. ASKF bünyesinde bir proje birimi kuracaklarını anlatan Hasan Okçu, bu birimde çalışacak iki ayrı proje danışmanı ile anlaştıklarını, bu birimde kulüplere ücretsiz hizmet vereceklerini ve proje biriminin randevulu sistemle çalışacağını ifade etti. Genel Başkan adayı Okçu’ya ziyaretlerde Behçet Kemal Türkkan, Harun Büber, Mustafa Avşar, Fatih Yiter, Bahadır Kaptan ve danışmanlık firması sahibi İbrahim Kanber eşlik etti.
ZİYARETİNİZ BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ
1977 Vefaspor Başkanı Nevzat Dönmez, kulübe kadar gelinerek yapılan ziyaretin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek :”Planlanan projeleri bire bir konuşmak değerliydi. Dolu dolu bir sohbet oldu. Hasan Okçu’ya başarılar diliyoruz”dedi.
GAZİ MUSTAFA ATATÜRK GELECEĞİ GENÇLERE EMANET ETMİŞTİR
Kulübün ikinci Başkanı ve Mahalle Muhtarı Mehmet Usta ise:”Gençlerimiz bizim için çok önemli ve onlar bizim geleceğimizdir. Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk bile geleceğimize gençlere emanet etmiştir. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak adına kulüp olarak yapılan çalışmalar sayesinde mahallede artık uyuşturucu veya bali kullanan gençler kalmadı. Mahalle bekçileri bile geceleri olaysız geçirdikleri için mutlu olduklarını bana ifade ediyorlar. Gençlere güvenmek ve destek vermek gerekiyor.”diye konuştu.