Kütahya Valisi Musa Işın göreve başladı
300x250

Valiler Kararnamesi ile Kütahya Valiliğine atanan Musa Işın, görevine başladı. Işın'ın göreve başlaması sebebiyle karşılama töreni düzenlendi.

 

Vali Işın göreve başlama nedeniyle yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi ; 

 

Kuruluşun ve kurtuluşun, tarihin ve şehzadelerin şehri, ecdat yadigârı Kütahya ilimizde bugün göreve başlamış bulunuyorum. Allah mahcup etmesin.

 

Şahsıma itimat edip beni bu ulvi göreve layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza ve İçişleri Bakanımıza şükranlarımı arz ederim.

 

Bu aziz şehirde görev yaparken tüm mesai arkadaşlarımla birlikte, “insanımızı merkez ittihaz ederek” insan temel hak ve hürriyetlerine ve hukukun temel prensiplerine bağlı kalarak adalet anlayışı içerisinde hemşehrilerimize hizmet etmek temel düsturumuz olacaktır. 

 

Her bir insanımız varlığıyla, inancıyla, fikir ve düşünceleriyle bizim için kutsaldır ve dokunulmazdır. 

 

Yönetim anlayışımız tamamen şeffaf, hesap verebilirlik ve katılımcı ilkelere dayanacaktır. 

 

Bu anlayış çerçevesinde; Kütahya’mızın her alanda kalkınmasını ve refah seviyesinin yükseltilmesini milletvekillerimizle, siyasi partilerimizle, belediyelerimizle, muhtarlarımızla, özel sektörle, mesai arkadaşlarımızla ve halkımızla eşgüdüm ve iş birliği içinde başaracağız.

 

Bir önceki Valimiz Sayın Ali Çelik’e ve görev yapmış diğer tüm valilerimize ilimizde yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

 

Kütahyalı hemşehrilerimle gönül birlikteliğimizi baki kılarak, hemşehrilerime sağlık ve mutluluk dileklerimle saygı ve sevgilerimi arz ederim. 

 

Bu güzel şehre ve bu güzel insanlara hizmet etme şerefini bana bahşettiği için Rabb’ime hamdediyorum.

 

Gayret bizden, tevfîk Allah’tandır.

728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Kütahya Nöbetçi Eczaneler

Anket

150x150
150x150

E-Bülten Aboneliği