Kütahya'da İlk Kadın Milletvekili Aday Adayı oldu
300x250

Seçim sürecinin başlamasının ardından partilerde milletvekili aday adayları belli olmaya başladı.

Bu kapsamda Ak Parti Kütahya Milletvekili Aday adaylığına  D.T. Zehra Öğüt Demirel oldu. Demirel adaylığını füzenlediği basın açıklaması ile duyurdu.

Zehra Öğüt Demirel basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi ; 

Eğitim hayatımı tamamladıktan sonra sevdalısı olduğum doğup büyüdüğüm Kütahya’mda meslek hayatıma 2008 yılında özel bir hastanede başlayıp akabinde meslek hayatımı devlet memuru olarak sürdürürdüm.

Meslek yaşamım boyunca halka hizmetin hakka hizmet olduğu şiarını asla unutmadan mesai merhumu gözetmeden devletimize layık bir nefer olma anlayışını hep korudum.

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin hazırlandığı hayatlarına katkı sağlamak için TÜGVA Kütahya Kadın Aile Koordinatörlüğü görevini üstlendiğim süre içerisinde gençlerimize edindiğim tüm tecrübeleri kendileri ile paylaşıp hayallerini kurdukları hayata ulaşmaları için destek olmaya özen gösterdim.

Bundan tam bir yıl önce 15 Mart 2022 günü kamu görevinden istifa edip doğup büyüdüğüm, sevdalısı olduğum Kütahya’ma son teknoloji cihazların ve konforun yer aldığı bir klinik açma kararı alıp hayata geçirdim.

Bugün sizlerle AK Parti çatısı altında bir araya geldik.

Saygıdeğer misafirlerimiz;

14 Mayıs 2023 günü yapılacak Genel İdare Seçimlerimde AK Parti Kütahya Milletvekili Aday Adayı olduğumu sizlerin huzurunda ilan ediyorum.

Bu kutlu davanın neferi olma kararı aldığımda hayatımın her noktasında olduğu gibi desteğini esirgemeyen aileme, aldığım kararı sevinç ve saygı ile karşılayan dostlarıma, yanımızda olup bizlere güç veren STK Temsilcilerimize, Kütahya’mızın 546 Mahalle ve Köy Muhtarlarına, iş insanlarımıza ve geçmiş dönem Parti yöneticilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bizler; Cumhurbaşkanımızın Liderliğinde davamızın neferi olarak aynı bilinç ve kararlılıkla, yılmadan, yorulmadan azimle çalışmaya devam edeceğiz.

Vakit, son günlerde de şahit olduğumuz gibi bazılarının içinde bulunduğu mevki, koltuk kavgası vakti değil..!

Vakit, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizin istikbâli için Türkiye Yüzyılı vizyonuyla, yüz yıllık hayallerimizi ilmek ilmek işleme vakti.

Son olarak AK Parti’mizin Kurucu Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmam üzere kurucular kurulu üyelerimize, İl, İlçe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Milletvekillerimize, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclisi Üyeleri ile  teşkilat mensuplarımıza, parti üyelerimize, minnet ve şükranlarımı sunuyor her birine yaptıkları katkı için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Durmak yok yola devam! Allah'a emanet olun.

728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Kütahya Nöbetçi Eczaneler

Anket

150x150
150x150

E-Bülten Aboneliği