Belediyede asfalt sezonu başladı
300x250
 
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, 2023 yılı asfalt sezonunu, “İnşallah bu sezon da geçen yıl olduğu gibi gece gündüz çalışarak memleketimize hizmet edeceğimiz bir sezon olur” diyerek açtı.
Yaptığı altyapı ve üstyapı yatırımlarıyla hem şehrin geleceğine odaklanan hem de çehresini değiştiren Kütahya Belediyesi, daha yaşanabilir bir Kütahya için 2022 yılını dolu dolu geçirdi. 2022 yılında yaklaşık 460 bin metrekare sıcak asfalt uygulaması yaparak rekor kıran Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt serim ekipleri, 2023 yılı asfalt sezonu açılışını Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ile birlikte yaptı.
 
Vatandaşlara hizmet etmenin onurunu yaşadıklarını söyleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, “Göreve geldiğimizden bu yana geleneksel hale getirdiğimiz sezon açılış programını Allah nasip ederse bugün kurban keserek başlatmış olduk. Sahada çalışacak arkadaşlarımıza kazasız ve belasız çalışmayı Rabbim nasip eylesin. Hizmetin en güzelini ve en kalitelisini hemşehrilerimize ulaştırmak için gece gündüz demeden arkadaşlarımızın yaptığı fedakârlığın karşılığında Allah onlara bu dünyada ve öbür dünyada şefaatini esirgemesin diyorum. İnşallah bu sezon da geçen yıl olduğu gibi gece gündüz çalışarak memleketimize hizmet edeceğimiz bir sezon olur. Arkadaşlarımıza da hayırlı işler diliyorum, Rabbim utandırmasın” diyerek asfalt sezonu açılışını gerçekleştirdi.
 
Kurban kesimi ve edilen duaların ardından 2023 yılı asfalt sezonu açılışı programı sona erdi.

728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Kütahya Nöbetçi Eczaneler

Anket

150x150
150x150

E-Bülten Aboneliği