Geçmişten Geleceğe Projesine Katkı Sunan Öğrencilere Teşekkür Belgesi Verildi

Geçmişten Geleceğe Projesine Katkı Sunan Öğrencilere Teşekkür Belgesi Verildi


Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından 5 yıldır yürütülen Veli İletişim Programı projesi kapsamında, veli-okul iletişimini artırmaya yönelik "Geçmişten Geleceğe" projesi hayata geçirildi. Bu proje dahilinde, öğrencileri yerel kültürümüzü tanımaları amacı ile velilerle birlikte "Geçmişten Geleceğe" adlı belgesel hazırlandı. Belgeselde, velilerin, okulları aracılığıyla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ulaştırdığı, kendilerine ait olan, tarihi değer taşıyan eşya, kıyafet gibi malzemelere ait görseller kullanılarak Ar-Ge birimi tarafından "Geçmişten Geleceğe" adlı belgesel oluşturuldu.

Bir 1 kişi ve iç mekan görseli olabilir

İl Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, millî eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin katılımıyla düzenlenen törende, "Geçmişten Geleceğe" projesine katkı sunan velilerin öğrencilerine, yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür belgesi verildi ayrıca kitap hediye edildi.

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Programda konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, "Güçlü bir gelecek, köklü bir geçmişin üzerine inşa edilir. Gençlerimizin geçmişlerini bilmeleri, geleceğe emin adımlarla ilerlemelerini sağlayacaktır. Bu yönüyle kıymetli bir çalışma olan "Geçmişten Geleceğe" projemize sahip çıkan, katkıda bulunan siz değerli velilerimize teşekkür ediyor, öğrencilerimizin her zaman geçmişten ders alabilen ve geleceğe umutla, güvenle bakabilen bireyler olabilmelerini diliyorum. Onları geleceğe hazırlamak, iyi birer insan olmalarını sağlamak amacıyla çaba gösteriyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.

Bir 2 kişi, çocuk, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir