Emrah Turan Belediye Kütahyaspor'da

Emrah Turan Belediye Kütahyaspor'da


Belediye  Kütahyaspor , Bölgesel Amatör ligin en etkili kanat oyuncularından Emrah Turan’ı transfer etti...

HÜCUM HATTINA TAKVİYE !

Bölgesel Amatör Lig 9.grupta şampiyonluk mücadelesi veren Mavi Şimşekler, ara transfer döneminde önemli bir transfere imza atarak hücum hattını Emrah Turan ile güçlendirdi.

Belediye Kütahyaspor , iddialı kadrosuyla sezona şampiyonluk hedefiyle  başlayan Hendekspor’dan, 1993 Ağrı doğumlu, BAL'da 1 şampiyonluk yaşamış, BAL’ın en etkili kanat oyuncularından birisi olan  Emrah Turan ile sezon sonuna kadar her konuda anlaşma sağladı.Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Cahit Özel ve Necati Gültekin dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar

EMRAH TURAN’I TANIYALIM

27 yaşındaki Emrah Turan, futbol hayatına 2008 yılında Tutakspor alt yapısında başladı. Daha sonra sırasıyla; Beyazıtspor, Iğdır Üniversitesispor, Doğu Beyazıt Belediyesi Gençlikspor, Iğdır Gençlerbirliğispor, Iğdır Esspor, Kars 36 Spor, Ağrı 1970 Spor ve Hendekspor formalarını terletti.

Emrah Turan, geçtiğimiz sezon attığı 12 golle ve yaptığı asistlerle,  Bölgesel Amatör’de şampiyon olan Ağrı 1970 Spor’un 3.lige yükselmesinde aslan payına sahip oldu. Daha önceki sezonlarda Iğdırspor ve Kars Spor formaları ile 3.ligin kapısından döndü. Hendekspor forması ile bu sezon 7 gole imzasını attı.

BAL’da 175 maçta 50 golü bulunan Emrah Turan, Belediye Kütahyaspor  ile  şampiyonluk yaşamak istediğini belirterek “ Mavi lacivertli formayı giyecek olmaktan son derece mutlu ve gururluyum ,transferimde  emeği geçenlere teşekkür ederim, bana inanıp güvenenleri mahçup etmeden Belediye Kütahyaspor’un 3.Lige yükselmesi için gollerimi atmaya ve attırmaya devam edeceğim. ” dedi.