BELEDİYE KÜTAHYASPOR'DA MİLLİ GURUR

BELEDİYE KÜTAHYASPOR'DA MİLLİ GURUR


 Belediye Kütahyaspor U19 takımının başarılı file bekçisi Can Türk, Futsal Milli Takımı U19 Aday kadrosuna davet edildi.

Belediye Kütahyaspor Alt Yapı Koordinatörü Ayhan Yaman tarafından keşfedilerek sezon başında Adanademirspor'dan transfer edilen Can Türk, başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekti. 
Belediye Kütahyaspor formasıyla yaptığı başarılı kurtarışlarla beğeni toplayan Can Türk, uzun süredir milli takım ve diğer takımların scout ekiplerinin listesinde yer alıyordu. 

Geleceğin yıldız adayları arasında gösterilen başarılı file bekçisi Milli takımın 5 - 14 Ocak tarihlerinde Kocaeli'de yapılacak kampına katılacak.

Bir 3 kişi, amerikan futbolu oynayan insanlar, ayakta duran insanlar ve çim görseli olabilir

Milli Forma heyacanı yaşayacak olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Can Türk " Lise yullarında Futsal oynadım, milli formamızı giymek için sabırsızlanıyorum. Belediye Kütahyaspor'u en iyi şekilde temsil etmek için çalışacağım. Beni milli takıma davet eden hocalarıma ve Ayhan Yaman hocama teşekkür ederim" dedi. 

Belediye Kütahyaspor forması giyen Kaleci Can Türk'ü, Milli Takım aday kadrosuna göndermekten dolayı gurur duyduklarını belirten Belediye Kütahyaspor Alt Yapı Koordinatörü Ayhan Yaman " Can'da uzun yıllar Kütahya ve Türk futboluna hizmet edecek kapasite fazlasıyla var. Kendisine inanıyoruz ve güveniyoruz.Kulübümüzü ve şehrimizi en iyi şekilde temsil edecektir."dedi.