Belediye Kütahyaspor hazırlık maçında Uşakspor'u 2-0 yendi

Belediye Kütahyaspor hazırlık maçında Uşakspor'u 2-0 yendi


Hazırlık maçı��

 

Belediye Kütahyaspor :2

Uşakspor :0

 

Belediye Kütahyaspor, Afyonkarahisar Kocatepe Spor Kompleksi'nde oynadığı ikinci hazırlık maçımızda Uşakspor ile karşılaştı.

 

Takımımız sahaya Mert Göktepe, Fatih Aydın, Emir Miray Köksal, Ömer Yanık, Ahmet Üner, Alihan Aydın, Emrah Dağ, Adem Denizer, Enes Nalbantoğlu, Güven Güneri ve Onur Garip ilk on biri ile çıktı. 

 

33.dakikada Enes Nalbantoğlu ile orta sahada başlayan atağımızda, Enes pasını sağ tarafta müsait durumdaki Güven'e aktardı. Güven ceza sahası dışındaki Onur'u gördü. Kaleye sırtı dönük bir şekilde topla buluşan Onur, topu düzelterek düzgün bir vuruşla topu ağlarla buluşturdu. 1-0

 

36.dakikada Adem'le sol taraftan çıktık. Ceza sahası dışı sol çaprazda topla buluşan Enes Nalbantoğlu, ceza sahası içindeki Onur'a pasını aktardı. Kaleciyle karşı karşıya kalam Onur düzgün bir vuruşla skoru ağları bir kez daha sarstı. 2-0

 

43.dakikada Adem Denizer yerini Mustafa Demirel'e bıraktı. 

 

İlkyarı 2-0 üstünlüğümüzle sona erdi. 

 

46.dakikada Onur Garip yerini Muhammed Enes Gök'e bıraktı. 

 

57.dakikada Ahmet Üner'in yerine Murat Demirezen, Alihan Aydın'ın yerine Serhat Velioğlu oyuna dahil oldu. 

 

65.dakikada Fatih Aydın'ın yerini İsmail Kayalı'ya, Ömer Yanık - Zihni Temelci' ye, Emir Köksal - Aykut Geçmen'e, Güven Güneri - Hüseyin Akgönül'e bıraktı. 

 

70.dakikada Emrah Dağ'ın yerine Hakan Şimşek oyuna dahil oldu. 

 

80.dakikada Enes Nalbantoğlu yerini Orhan Serdar Topal'a bıraktı. 

 

83.dakikada Mert Göktepe - Ömer Bedri Sevi değişikliği gerçekleşti

 

86.dakikada Hüseyin Akgönül' ün yerine Muhammet Ali Haylaz oyuna dahil oldu ve maçı ilk yarıda Onur Garip'in attığı gollerle 2-0 kazandık.