BEKİR AVLUPINAR AÇILIŞA HAZIR

BEKİR AVLUPINAR AÇILIŞA HAZIR


Kanal Kütahya Projesinin ilk etabı olarak projelendirilen Bekir Avlupınar Caddesi Yayalaştırma Projesi 19 Kasım 2021 Cuma günü saat 15.00’da açılıyor.

2021 Mayıs ayında temeli atılan Bekir Avlupınar Caddesi Yayalaştırma Projesi 19 Kasım 2021 Cuma günü, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, davetliler ve Kütahyalı hemşehrilerimizin katılımıyla açılacak.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, cadde üzerinde yaptığı son kontrollerde, caddenin araç trafiğine kapatılarak yayaların rahat bir şekilde gezip, dinlenebileceği, oturma grupları, süs havuzu, yürüyüş yolları, akıllı şehir uygulamaları ve farklı ışıklandırma grupları ile Kütahya’nın mimarisine uygun olarak dizayn edildiğini ifade etti.

Şehrin yeni cazibe merkezi olarak lanse ettiğimiz Bekir Avlupınar Caddesi Yayalaştırma Projesinin açılışına tüm Kütahyalıları davet eden Başkan Işık, Bekir Avlupınar Caddesinin şehrin yeni cazibe merkezi olacağını söyledi.

Bir 5 kişi, ağaç ve sokak görseli olabilirBir 2 kişi ve sokak görseli olabilirBir 2 kişi, açık hava ve ağaç görseli olabilir