Bağışlanan Kitaplar Okul Kütüphanelerine Ulaştırıldı

Bağışlanan Kitaplar Okul Kütüphanelerine Ulaştırıldı


İl Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, kütüphanelere kitap bağışlarıyla öne çıkan Zeki AKTÜRK ve eşiyle birlikte, Zeki AKTÜRK'ün yeni bağışladığı kitapları Domaniç ilçesindeki okul kütüphanelerine teslim etti. Domaniç ilçesinde bulunan Karaköy ilkokulu ve Ortaokulu, Vakıfbank 50. Yıl İlkokulu ve Ortaokulu, Çamlıca İlkokulu ve Ortaokulu, Ilıcaksu İlkokulu, Muratlı İlkokulu ve Ortaokulu, Çukurca Veli Selçuk İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret eden Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet ŞENTÜRK ve kitap bağışçısı Zeki AKTÜRK öğrencilerle bir araya gelerek okul kütüphanelerine kitaplarını teslim ettiler.

Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, öğrencilerin bu bağışlarla daha kitaba ulaşma imkanı elde ettiğini ifade ederek öğrencilerin daha çok okumalarını istediklerini belirtti,öğrencilik döneminde okumanın alışkanlık haline gelmesinin çok önemli olduğunu vurguladı.

Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, okul ziyaretlerinde öğretmenler odalarını da ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi. ve okullardaki eğitim öğretim ile ilgili bilgi aldı. Öğretmenlere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Okullara kitap bağışının ardından Millî Eğitim Müdürü BAŞYİĞİT ve Zeki AKTÜRK, ilçe millî eğitim müdürlüğünü ziyaret ettiler. İlçe millî eğitim müdürlüğü ziyaretinde Zeki AKTÜRK'e yaptığı kitap bağışlarından dolayı plaket verildi. Millî Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT, Zeki AKTÜRK'e eğitime yaptığı desteklerden dolayı teşekkür etti.