Asenalardan Ocak ziyareti

Asenalardan Ocak ziyareti


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Öztürk: Ocaklarımız, Liderimizin vizyonudur

 

MHP Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Öztürk ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz ay kendi mülküne taşınıp açılışı gerçekleştirilen Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret etti.

 

MHP Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Öztürk ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Akkoç’u ziyaret etti.

“OCAKLARIMIZ, LİDERİMİZİN VİZYONUDUR”

Geçtiğimiz ay açılışı gerçekleştirilen Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret eden MHP Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Öztürk ile Yönetim Kurulu üyelerini Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Akkoç tarafından karşılandı.

Yarım asırlık kutlu bir davanın nice neferlerinin yetişeceği Ocak birimlerini inceleyen MHP Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Öztürk; “Açılışına şahitlik ettiğimiz, kutlu yuvamızı yeniden ziyaret edip Ocak Başkanımız Serdar Akkoç’la çalışmaları hakkında bilgiler aldık. Misyon ve vizyonu ülkemiz adına önem arz eden, bilge Liderimiz, Genel Başkanımız Dr. Devet Bahçeli’nin ortaya koyduğu bir vizyonun parçasıdır Eğitim ve kültür faaliyetleri ile pek çok ile örnek olan Kütahya Ülkü Ocaklarının yeni mülkiyetinin kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

“YARIM ASIRLIK HAYALİMİZ GERÇEK OLDU”

Kütahya Ülkü Ocaklarına kendi mülkünün kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür eden Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Akkoç; “MHP Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Öztürk ile beraberindeki ziyaretçilerimizle bir araya gelmekten gurur duyuyoruz. Bizler kutlu davamızın yarım asırlık bir hayalini hep birlikte gerçekleştirdik. Yüzlerce kişinin katılımı ile açılışını gerçekleştirdiğimiz Ocak binamıza hayırlı olsun ziyaretlerimiz sürüyor. Bu kapsamda MHP Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Öztürk ve Yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim” dedi.

MHP Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Öztürk’e, Kütahya Ülkü Ocakları Asena Birim Başkanı Kübra Öztürk ve MHP İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.