AK PARTİ HEYETİNDEN  GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

AK PARTİ HEYETİNDEN  GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARETAK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve beraberindeki heyet, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarette Kütahya gündemi değerlendirildi  
AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç, AK Parti Kütahya Kadın Kolları Başkanı Melek Malkan ve AK Parti Kütahya Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur ile birlikte Kütahya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam ve cemiyet yönetim kurulu üyeleri Ramazan Aydemir, Fatma Çakır ve Mehmet Saka tarafından karşılanan heyet ile Kütahya gündemi ve basının sorunları ele alındı. 
Ulaştırmadan sağlığa kadar önümüzdeki dönemde planlanan yatırımlarla ilgili girişimlerinden söz eden İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, hızlı tren, Şehir Hastanesi, sağlık turizmi, Zafer OSB ve Ankara ziyaretlerinin detaylarını anlattı. 
Kütahya’daki eksikliklerin dile getirilmesinde basın faktörünün önemine de dikkat çeken Ceyhun, basın sektöründe yaşanan sorunların aşılması için gereken desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. 
Ziyaretleri sebebiyle AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve beraberindeki heyete teşekkür eden Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri, şehrin gelişmesi için ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti.