YOLUN AÇIK OLSUN ALPER

YOLUN AÇIK OLSUN ALPER

Kütahya Aragonit Büyük Saka Spor Kulübünde oynayan 16 yaşındaki genç futbolcumuz Alper Yerli Gençlerbirliği Spor Kulübünün alt yapısına transfer olarak tüm dikkatleri üzerine çekti.


Uzun süredir bir çok takımın radarında olan genç futbolcu tercihini Ankara temsilcisinden yana kullandı.


Alper Yerli transferi tüm Kütahyalı spor severlerin yüzünü güldürürken, genç futbolcumuzun bundan sonraki futbol hayatında nasıl gelişim göstereceği de en büyük merak konusu oldu. Orta sahanın merkezi ve kanatlarında görev yapabilen Alper etkili sol ayağı ve yaşına göre bir hayli geliştirdiği futbol bilgisi ile transferi hakeden bir görüntü çizmişti. Kütahya Aragonit Büyük Saka Spor Kulübünde sergilediği futbol ve takım arkadaşları ile hem saha içerisinde hem de saha dışarısında göstermiş olduğu arkadaşlığı ile tam bir olgunluk gösteren Alper bu başarının sinyallerini daha önceden göstermişti.


Tek isteğinin Kütahyalı bir futbolcu olarak bundan sonraki spor hayatında şehrinin adını, alacağı her başarı ile duyurmak ve arkasından gelen kuşaklara rol model olmak olduğunun altını çizen Alper Yerli, önümüzdeki sezon kırmızı siyahlı takımın U16 liginde formasını terletecek.