Minik Eller Mehmetçik İçin Dua etti

Minik Eller Mehmetçik İçin Dua etti

Dumlupınar Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi, Kütahya İl Müftülüğü ve Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Minik Eller Mehmetçik İçin Duaya etkinliği Kütahya'daki ilkokullarda 20 Şubat 2018 Salı günü saat 10:00 da aynı anda gerçekleştirildi.


nostalji


Şehit Uzman Çavuş Hasan Yaşar İlkokulu’ndaki etkinliğe Vali Yardımcısı Arif YALÇIN, Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Remzi GÖREN, Kütahya İl Müftüsü Hüseyin HAZIRLAR ve İl Milli Eğitim Müdürü Hasan BAŞYİĞİT katıldılar. Okul Müdürü Ali YILMAZ açılış konuşmasında Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ülkemizin dirliğine, milletimizin birlik ve beraberliğine kast eden teröristleri etkisiz hale getirmek dost ve kardeş bölge halkını baskı ve zulüm altından kurtarmak amacıyla ‘’ Zeytin Dalı Harekatı ‘’ başlattığını her geçen gün zafere bir adım daha yaklaşıldığını ifade etti. Öğretmen öğrenci ve veliler ile top yekün Türk Milletinin, Mehmetçiğimiz ile gönüllerimizin ve dualarımızın birlikte olduğunu belirtti.


nostalji2


Öğrencilerin duygu ve dualarına tercüman olan 4/A sınıfı öğrencisi Fatma ÇAKIR ın okuduğu dua metnine minik ellerini dua için açan öğrenciler ve misafirler aminlerle katıldılar.


 


nostalji22