MHP Merkez İlçe'de İsmail Küçük dönemi başladı

MHP Merkez İlçe'de İsmail Küçük dönemi başladı

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanlığı Gökhan Tomruk'un İl Genel Meclisi Üyeliği için istifası ve  yönetimin görevden alınma sürecinin ardından yeniden şekillendi. İl Başkanı Ferhan Yıldırım İsmail Küçük başkanlığındaki yeni merkez ilçe yönetimini tebrik etti. 


"Kütahya’da bugüne kadar hizmet etmiş tüm ilçe başkanları ve yönetimine hassaten teşekkür ederiz. Bayrağımızı devir aldık, daha ileri götürmek için canla başla çalışacağız." diyen MHP Merkez İlçe Başkanı İsmail Küçük "Bizden önce yapılanları veya yapılmayanları eleştirmek veya yargılamak için İlçe Başkanlığı görevine gelmedik. MHP İlçe Başkanlığı görevi bize tebliğ edildi. Bizde aldığımız görevin hakkını vermek için bu makamdayız." ifadelerini kullandı.


isma


MHP Kütahya Merkez İlçe Yönetimi şu isimlerden oluşuyor. ;Ümit YAMAN,Halil UZUN,Murat OZAN,Kamil DAŞDELEN,İbrahim MUTLU,Mehmet EFE, Mehmet GÜNGÖR, Ali GÜNBAY,Kürşat Aytunç UĞUR,Köksal BAYLAN,Ferdi ARDIÇ,Necmi GÜLTEKİN, Ufuk ADIGÜZEL,Mesut EKİCİ,Bayram GÜLMEN,Hasan PARILDAR,Ömer GÖRGÜLÜ,Ramazan ÖZTÜRK,Hakan EKEN,Nurullah ALBAYRAK,Hüdayim GÜLER,Akif OKANDAN,Mehmet AYRIK,Ramazan ÇİFTÇİ, Osman KARABÖCEK, Emre ÇETİN,Yılmaz UZUN,Mustafa BOY,Mehmet ÖZDEMİR,Cafer ALTINAY, Osman ÖZKIZGIN,İrfan CAN