HOME CONCEPT&DESİNG AÇILDI

HOME CONCEPT&DESİNG AÇILDI

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi GSF Grafik Tasarım bölümü mezunu olan Havva Olçar, yeni açtığı “Home Concept& Design” adlı işyerinde vereceği hizmetler ile Kütahyalılara daha keyifli bir yaşam imkânı sunacak.
Amerika’da dekoratörlük eğitimi alan ve 13 yıl boyunca Amerika’da profesyonel çalışmalar yapan işyeri sahibi Havva Olçar, Amerika’da elde ettiği deneyim ve tecrübelerini Kütahyalı hemşerileriyle paylaşacak.
Home Concept& Design adlı işyerinde ekibiyle birlikte Kütahyalılara daha keyifli bir yaşam sunmayı hedeflediğini söyleyen Olçar: “Kütahya bizim memleketimiz ve kentimizin daha güzele ve daha iyiye ulaşması için bir girişim yaparak bir işyeri açtık. Amerika’da aldığım dekoratörlük eğitimini 13 yıl boyunca yine ABD’de çok iyi noktalara getirdim. Yaptığım çalışmalarla önemli bir tecrübeye sahip oldum. Şimdi bu tecrübelerimi Kütahyalı hemşerilerimle paylaşmak istiyorum. Ekibimizle birlikte profesyonel anlamda dekorasyon işleri yapacağız. Evlerin iç dizayn tasarımları bizimle birlikte çok farklı bir konuma gelecek.’’dedi. Home Concept& Design adlı işyeri Kütahya’nın resmi anlamda ilk profesyonel dekorasyon firması oldu. Açılışa Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Macaristan Fahri Konsolosu İsmet Güral ve iş dünyasından birçok ismin yanı sıra Olçar ailesinin yakınları ve sevenleri katıldı.olca
olc


HAVVA OLÇAR KİMDİR?
1982 doğumlu olan Havva Oiçar Kütahyalıdır. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümü mezunudur. Havva Olçar, üniversite eğitimini Kütahya’da tamamladıktan sonra eşi Kamil Olçar’ın Amerika’daki işi gereği 2005 yılında Amerika’ya yerleşmiştir. Amerika’da dekoratörlük eğitimi alan Olçar, 13 yıl boyunca burada profesyonel çalışmalar yapmıştır. Kütahyalı hemşerileriyle deneyimlerini paylaşmak adına Home Concept& Design adlı işyerini kuran Havva Oiçar, bir erkek ve bir kız çocuk annesidir. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.