GÜRAL PORSELEN SERVİSLERARASI FUTBOL TURNUVASI 27 YAŞINDA

GÜRAL PORSELEN SERVİSLERARASI FUTBOL TURNUVASI 27 YAŞINDA

Bu yıl 27’incisi düzenlenen Güral Porselen Servislerarası Futbol Turnuvası Zafertepe Halı Sahasında oynanacak karşılaşmalarla başladı.
Güral Porselen tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Servislerarası Futbol Turnuvası 27 yaşında. Zafertepe Halı Sahasında oynanan GP3 Paketleme ile GP2 Sırlama takımları arasında oynanan maç ile başlayan turnuvaya toplam 252 sporcu katılıyor. A, B, C ve D olarak dört grupta 21 takımın mücadele ettiği turnuvada gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar çeyrek finale çıkacak. Ayrıca turnuva kurallarında bu yıl bir değişik yapılarak puan eşitliğinde genel averaja değil, gördüğü kartlara göre belirlenecek olan en centilmen takım bir üst tura çıkacak.


Çok sayıda fabrika çalışanının da takip ettiği açılış töreninin ardından sembolik olarak turnuvanın ilk vuruşu İcra Kurulu Üyesi Naci Pekcan yaptı. Turnuvadaki asıl amacın birliktelik olduğunu söyleyen Güral Porselen Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güral, turnuva sayesinde personelin iş stresinden biraz olsun uzaklaşması ve çalışanlar arasında dostluk ile arkadaşlığın pekiştiğini belirtti.


Turnuva Organizatörü İsa Türkan ie yaptığı açıklamada ; "Bu sene 27. ‘ncisi düzenlenecek olan “Servisler Arası Güral Porselen Futbol Turnuvası” na start vermiş bulunuyoruz. 4 gruptan oluşan, 21 takımın katıldığı ve 252 sporcunun mücadele vereceği Ege bölgesinin en güzel ve en büyük organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz. Turnuvanın amacı Güral Porselen ailesi olarak işçi arkadaşların birbirleriyle kaynaşması, birliktelik ve güzelliklerin ortak paydaşta birleşmesidir. Bu büyük organizasyonun gerçekleşmesine bizlere bu imkanı veren Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. İsmet Güral ‘a Beye ve aile fertlerine ayrıca turnuvanın başlamasına ve bize bu tüm imkanları sağlayan İcra Kurulu Üyesi Sn. Mehmet Naci Pekcan Beye şahsım ve organizasyonda gönüllü tüm arkadaşlarımın adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bizi bu güzel günde yalnız bırakmayan tüm basın mensubu arkadaşlarımızı da ayrı ayrı şükranlarımızı sunar, iyi bir turnuvayı geride bırakmayı temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı.