Güral Porselen Futbol Turnuvası başladı

Güral Porselen Futbol Turnuvası başladı

Güral Porselen Fabrikalarında geleneksel hale gelen ve bu yıl 26.sı düzenlenen “ Servisler Arası Futbol Turnuvası” Zafertepe halı sahasında oynanan Sırlama-Hammadde karşılaşması ile start aldı. Turnuvanın açılışına Güral Porselen İcra Kurulu Üyesi Naci Pekcan'nın yanı sıra fabrika yöneticileri Onur Kınalıbaş, Ahmet Ali Kurt ve ünite sorumluları katıldı.


Sembolik olarak turnuvanın ilk santrasını yapan Güral Porselen İcra kurulu üyesi Naci Pekcan, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi. Fabrika yöneticilerinden Onur Kınalıbaş “ Güral Porselen çatısı altında tüm personel ile bir bütün aile olduklarını ifade ederek, bu yıl 26.sını düzenledikleri futbol turnuvasının tek amacının personelin iş stresinden biraz olsun uzaklaşması ve çalışanlar arasında dostluk ile arkadaşlığın daha da pekişmesi olduğunu söyledi.fat


Dört grupta 18 takımın mücadele ettiği birinci tur karşılaşmaları 9 Ağustos’ta sona erecek.


Gruplarında ilk iki sırada yer alan takımlar çeyrek finale yükselecek. Çeyrek final ,yarı final ve final karşılaşmaları her yıl olduğu gibi bu yılda , Güral Porselen tesisleri içinde bulunan futbol sahasında yapılacak.


ft


Turnuva hakkında bilgiler veren turnuva organizasyon sorumlusu İsa Türkan ; Toplamda 216 sporcunun  18 takım halinde mücadele edeceğini söyledi.


fatss


FUTBOL_2_A


G_RAL_FUTBOL