Gökhan Tomruk istifa etti

Gökhan Tomruk istifa etti

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Merkez İlçe Başkanı Gökhan Tomruk, İl Genel Meclisi Üyeliği Aday Adaylığı için görevinden istifa ettiğini duyurdu. 


Gökhan Tomruk açıklamasında şu ifadelere yer verdi. 23 Mayıs 2017 tarihinde parti tüzüğümüz gereği yapılan gizli oylamada yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım şahsım adına merkez ilçe başkanlığını layık gördükleri için görevimize 23 Mayıs itibariyle başlamıştık.
Bu zaman diliminde 18 aylık süreçte Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe başkanlığı olarak partimizi davamızı en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bu doğrultuda 24 Haziran seçimleri sonrası Kütahya halkımızın takdiri ile Milliyetçi Hareket Partisi olarak bir Milletvekili kazanmış olup önümüzdeki süreçte mahalli idareler seçimlerine en kapsamlı bir şekilde hazırlanmak için hazırlıklarımıza başlanmış bulunmaktayız.
Bu doğrultuda da genel merkezimizin takdiri ve emirleri ile şahsım partimizde şehrimizde daha iyi hizmet verebilme adına görevde bulunduğum Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanlığı görevimden istifa ederek İl Genel Meclisi aday adayı olarak bugün itibaren başvurumu yapacağımı kamuoyuna bildiriyorum dedi.
Tomruk “gelmiş olduğumuz bu süreçte başta genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli’ye sonsuz teşekkürlerimi sunar her daim davamız ve teşkilatımızın emrinde ve izinde olacağıma namusum ve şerefim üzerine ant içerim. Bu doğrultuda da teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız sayın Edip Semih Yalçın Bey’e, Kütahya Milletvekili Sayın Ahmet Erbaş Bey’e, İl Ocak başkanım Serdar Akkoç, İl başkanlarım Kâmil Konya, Erol Alpertürk, İl eski ocak başkanım Serdar Alıç, milletvekili aday adayımız Sedat Kabaağaç Bey’e Belediye meclis üyelerime, İl genel meclis üyelerime hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Ne mutlu Türküm diyene” dedi.