Eski dostları İsmet Güral’ın mutluluğunu paylaştı…

Eski dostları İsmet Güral’ın mutluluğunu paylaştı…


Güral Şirketler Gurubu Başkanı İsmet Güral’a dünyanın en köklü üniversitelerinden biri olan Macaristan’ın Pesc Üniversitesi tarafından fahri doktora ünvanı verilmesi, Kütahya’da büyük bir gururla karşılandı. İsmet Güral her gün onlarca kişi tarafından ziyaret edilerek tebrik ediliyor. İsmet Güral ise “mutluluklar paylaştıkça çoğalır” diyerek bu ziyaretlerden son derece memnun olduğunu ifade ediyor.
Güral’ı son olarak Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, Bilal Cicavoğlu, Ali İhsan Özdemir, İsa Ard ve Mehmet Ali Çiçek’ten oluşan dost grubu ziyaret etti. Ziyarette Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut ile kısa bir toplantı da yapan İsmet Güral, Altıntaş’a yeni kurulan Zafer OSB’de yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. “Yerli Otomobil Kütahya’da üretilsin “ kampanyasına destek verirken yaptığı açıklamalarda da Zafer OSB’nin yatırımcılar için cazibe merkezi haline geleceğine inandığını ifade eden İsmet Güral , “ Bu bölgeye yatırım yapacak yatırımcıların tüm ihtiyaçları ve sorunları düşünülmüş. Altyapı sorunları çözümlenmiş bir organize sanayi bölgesine adım atmak ve yatırım planlarınızı hazırlamak üzeresiniz” dedi ve Başkan Karabulut’a çalışmalarında başarılar diledi. d39ea230_dc51_4464_9a04_3b7582e2182b


Güral Şirketler Gurubu İcra Kurulu Üyesi Naci Pekcan ile birlikte konuklarını ağırlayan İsmet Güral,650 yıllık Üniversite olan Pecs Üniversitesi’nden aldığı Fahri Doktora (Doctor Honoris Causa) ödülü hakkında misafirlerini bilgilendirdikten sonra, ödülü Kütahya’m adına aldım ifadesi ile memleket sevgisini bir kez daha vurguladı. Güral’ın gerek bireysel, gerekse grup şirketlerindeki başarılarının her Kütahyalı gibi kendilerini de mutlu ettiğini ifade eden ziyaretçiler, İsmet Güral ve ailesine başarılarının devamı ve sağlık temennilerinde bulundular.