Av.Ahmet Kağan Tuna Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı

Av.Ahmet Kağan Tuna Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı

AK Parti demokrasinin teminatıdır. AK Parti değişimin teminatıdır. AK Parti reformun adresidir. AK Parti; yolu da, kaderi de, ülkemizle, milletimizle bütünleşmiş bir partidir. Ak Parti olarak Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet anlayışından asla vazgeçmeyiz.
Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ; "Şimdi yeni bir atılım dönemine başlıyoruz. 2023 hedeflerine daha sağlam adımlarla ulaşmak için yenilenmeli ve tazelenmeliyiz” sözü çıkış noktamız oldu. Ak Parti Kütahya Merkez İlçe 6. Olağan Kongresinde Kütahya siyasetinde gençleşmenin ve tazelenmenin adı olmak için yola çıktık. Sayın liderimizin gençlere olan güveni bize en büyük cesareti verdi.
Cumhurbaşkanımızın gençlere verdiği görev sorumluluğunu nedeniyle üzerimize düşeni en iyi şekilde yapabilmek adına gece gündüz demeden yorgunluk nedir bilmeden çalışmak için aday oluyorum... Dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmak için aday oluyorum... Gönül kazanmayı oy kazanmak kadar önemli gördüğüm için aday oluyorum 2053 ve 2071 vizyonumuz için aday oluyorum.
Kongrelerimizin partimiz ve memleketimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum.