ALİM IŞIK PARTİ ROZETİNİ ÇIKARIP GÖREVİ TESLİM ALDI

ALİM IŞIK PARTİ ROZETİNİ ÇIKARIP GÖREVİ TESLİM ALDI

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde en yüksek oyu alan MHP adayı Prof.Dr.Alim Işık, “Kütahya’ya söz verdiğimiz gibi parti rozetimi çıkartıyorum, artık tüm Kütahya’nın belediye başkanıyım. Rozetimi de Ferhan Yıldırım başkanıma emanet ediyorum” diyerek görevi selefi Kamil Saraçoğlu’ndan devraldı.


Ulu Camiide kılınan Cuma namazının ardından, yürüyerek Kütahya Belediyesi hizmet binasına gelen MHP’liler, büyük bir kalabalıkla gövde gösterisi yaptı. MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, İl Başkanı Ferhan Yıldırım, İlçe Başkanı İsmail Kahraman ve Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Akkoç ile diğer yöneticiler ve çok sayıda partiliyi yanına alan Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr. Alim Işık, görevi AK Partili Kamil Saraçoğlu’ndan devraldı.


Belediye Başkanı Alim Işık törende yaptığı konuşmada “Bizden önce görev yapan herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra da biz yeni hizmetler yaparak Kütahyalı hemşerilerimize hizmet edeceğiz. Bir kez daha bu değişimin Kütahyamıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Hepimiz bir çok proje vaadinde bulunarak bu kampanya sürecini tamamladık. İnşallah biz verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu 5 yıl sonra aynen Kamil Saraçoğlu gibi yaşayacağız. O da 5 yıl önce göreve gelirken böyle bir belediye hizmet binası yapacağının sözünü vermişti. Gördüğünüz gibi sözünü tuttu. İnşallah biz de 130 adet proje sözümüzü tamamlar ve sözümüzü tutmuş oluruz.” diye konuştu.