AK Parti Kütahya Merkez İlçe Teşkilatı Sandık Eğitimlerini Tamamladı

AK Parti Kütahya Merkez İlçe Teşkilatı  Sandık Eğitimlerini Tamamladı

AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı 16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu öncesi başlattığı Sandık Eğitim çalışmalarını tamamladı.


16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandum seçimi öncesinde AK Parti’yi temsilen sandık başında görevli olacak yaklaşık 2430 üyeye AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı tarafından 2 günde sandık eğitimi verildi.


Ahmet Yakupoğlu Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Cevdet KORKMAZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Eğitmeni MuratKARACA, Sandık asil ve yedek üyeleri ile müşahitler, Okul bina ve kat sorumluları ile Mahalle başkanları katıldı.


Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cevdet KORKMAZ: “ Seçimin sandıkta kazanılacağının altını çizerek başladığı konuşmasında sandık başında görev alacak olan siz değerli dava arkadaşlarım sizler sandıklarımıza çok iyi bir şekilde sahip çıkmalısınız ki Kütahya olarak referandumda en yüksek oy oranını çıkartalım. Bizler gece gündüz demeden Türkiye’nin istikrarı ve istikbali için tüm kadrolarımızla gece gündüz demeden saha çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hedefimiz Kütahya’mıza yakışır bir şekilde sandıktan EVET’in çıkmasını sağlamaktır. Gelecek nesillerimize daha güzel bir Türkiye bırakmak gayesiyle sahada çalışan tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Allah’ın izniyle milletimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine kabul oyu vererek EVET’i sandıktan güçlü bir şekilde çıkaracaktır “dedi.


Konuşmaların ardından İl Eğitmen Murat KARACA’nın seminere katılan sandık asil ve yedek üyeleri ile okul bina sorumluları ve mahalle başkanlarına referandum günü yapmaları gereken konuları Genel Merkez tarafından hazırlanan videolarla anlatıldı.