Ak Parti'den Eğitim Bir Sen'e teşekkür ziyareti

Ak Parti'den Eğitim Bir Sen'e teşekkür ziyareti

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ve milletvekilleri, Eğitim-Bir-Sen Kütahya Şubesini ziyaret etti.


Başkan Çetinbaş, referandum çalışmaları kapsamında, AK Parti Kütahya milletvekilleri Mustafa Şükrü Nazlı ve Ahmet Tan ile Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz ile birlikte, Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şubesini ziyaret ettiler.


 Ziyarette Şube Başkanlığına seçilen Fatih Köse’ye başarı dileklerinde bulunarak, başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle Kütahya ve ülke gündemi değerlendirildi.


Başkan Ali Çetinbaş, "Milletin safında yer alan  Eğitim-Bir-Sen’e  ve üyelerine “evet” kararları için teşekkür ediyorum. 16 Nisan’da herhangi bir partiye oy verilmeyecek. Ülkemizin daha da hızlı kalkınması için bir sistem değişikliği yapılıyor" diye konuştu.


Şube Başkanı Fatih KÖSE, “Çok yoğun bir çalışma temposunun içinde gerçekleştirdiğiniz ziyaret için teşkilatımız adına teşekkür ediyorum. Eğitim-Bir-Sen’in kuruluş gayesi sadece özlük hakları ve mali haklar bakımından bir kazanç sağlamak değildir. Eğitim-Bir-Sen milletimizin, ümmetimizin ve coğrafyamızın dertleriyle dertlenen ve katkı sunmayı amaçlayan erdemliler hareketidir. Bu bakımdan milletimiz ve insanlığın yararına olacak her güzel işte öncü ya da destekçi olmuşuzdur. 16 Nisan da gelecek yüzyılı şekillendirecek bir dönüm noktası olması bakımından son derece önemli bir tarihtir. Büyük Türkiye için, ekmeğimizi büyütmek için “Kararımız Net Oyumuz Evet” diyoruz.” dedi.