AHMET KURAL’DAN KÜTAHYA SENİ BEKLİYOR PROJESİNE DESTEK

AHMET KURAL’DAN KÜTAHYA SENİ BEKLİYOR PROJESİNE DESTEK


MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’ın, Kütahya ilinin tanıtımı için geçtiğimiz Eylül ayında sosyal medya üzerinden başlatmış olduğu KÜTAHYA SENİ BEKLİYOR projesi Türkiye genelinde büyük destek görüyor.  Dünyaca ünlü profesörler, siyasetçiler, iş insanları ve sanatçılar sosyal medya sayfalarından KÜTAHYA SENİ BEKLİYOR hastagı ile Kütahya’nın resimlerini paylaşarak projeye destek veriyor. Projeye son olarak ünlü sinema oyuncusu Ahmet Kural’dan destek geldi.
BEKLE BENİ MEMLEKETİM
 İstanbul’da MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ile bir araya gelen ünlü oyuncu ; “ Sayın vekilimizin başlatmış olduğu KÜTAHYA SENİ BEKLİYOR projesi gerçekten Kütahya’nın tanıtımı için çok önemli bir projedir. Bende Kütahyalı olarak memleketimin tanıtılması için düzenlenen bu projeyi destekliyorum. En kısa zamanda vekilim ile birlikte Kütahya’ya gelerek, memleketimizin tanıtılması için ne gerekiyorsa bizde üzerimize düşen görevi yapacağız.Kütahyalı olduğum için söylemiyorum. Gerçekten görülmesi gereken yeşilliklerle kaplı doğa harikası bir şehirdir. Herkesi Kütahya’ya bekliyorum.”dedi.

Daha öncede ünlü ses sanatçısı Serdar Ortaç,  efsane dizi Kurtlar Vadisinde Polat karakterine can veren ünlü oyuncu Necati Şaşmaz’da  sosyal medya sayfalarından projeye destek videoları yayınlamış, Kütahya’ya gelerek tanıtıma katkı sağlama sözü vermişti.